24h Hotline: +43 (0) 664 44 13 044

Kontakt
a příjezd

BFT GMBH

Industriepark 24
8682 Hönigsberg
Austria

Online form

    Protected by reCAPTCHA v3

    Váš kontakt v oblasti prodeje

    Portrait Philipp Aichhorn

    Philipp Aichhorn

    Vedoucí odbytu T: +43 (0) 3862 303 311 E: aichhorn@bft-pumps.com
    Portrait Bernd Schrum

    Bernd Schrum

    Odbyt Východní Evropa, Skandinávie,Střední Evropa M: +49 (0) 151 511 084 86 E: schrum@bft-pumps.com
    Stefan Kölbl

    Stefan Kölbl

    Podnikový prodej T: +43 (0) 3862 303 312 E: koelbl@bft-pumps.com
    Portrait Maria Karner

    Maria Karner

    Podnikový prodej T: +43 (0) 3862 303 312 E: karner@bft-pumps.com
    Sergej Ljukin

    Sergej Ljukin

    Odbyt Rusko, SNS T: +7 (0) 916 688 26 94 E: ljukin@bhdt.at
    Umar Waqas

    Umar Waqas

    Odbyt Střední východ T: +971 (0) 4 701 7933 M: +971 (0) 55 687 9877 E: waqas@bft-pumps.com
    Robert Tong

    Robert Tong

    Odbyt China T: +86 (0) 139 1798 1522 E: tong@bft-pumps.com

    Váš kontakt ve službě

    Podpořte horkou linku

    K dispozici 24/7 M: +43 (0) 664 44 13 044 E: support@bft-pumps.com
    Portrait Rene Moderer

    Rene Moderer

    Vedoucí služby T: +43 3862 303 313 E: moderer@bft-pumps.com